Wyświetl pojedynczy post
ubi_es
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bstok, Wwa, Praga, Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 03.12.2008, 23:41
W Anglii masz w zespole po 26 pilkarzy i klub jest w stanie w kazdym okienku transferowym dokupic kolejnych. Skorza nie za bardzo ma wybor i pilkarze o tym wiedza. Przy poziomie, jaki reprezentuja Zienczuk. Lobo czy Cantoro, nie powinnismy ich ogladac wiecej niz w meczach PE. Ale z koniecznosci graja w OE.

Pieniadze nie maja ZADNEGO znaczenia.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski