|
Panie i Panowie szybka piłka, jak powinna być sformułowana teza we wstępie i potwierdzenie tezy w zakończeniu magisterki? Kończę pisać, ale za h-uj nie mogę sobie z tym poradzić, Chyba mnie wena opuszcza. Tak czy siak jutro oddaje.
Koniec- UJ NEVER EVER
Ostatnio edytowane przez swirson : 17.12.2008 o godz. 17:44.
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda.
|