|
Omonia Nikozja jest bardzo zainteresowana sprowadzeniem pomocnika Wisły Kraków, Mauro Cantoro. Na Cyprze szacuje się, że za Argentyńczyka będzie trzeba zapłacić 400 tysięcy euro.
Władzom Omonii piłkarza miał polecić były trener Wisły, a obecnie Lecha Poznań - Franciszek Smuda, gdy ci zwrócili się do niego z pytaniem o bramkarza Krzysztofa Kotorowskiego. Dodajmy, że Smuda pracował także w klubie z Nikozji, którego trenerem był w 2004 roku.
Wiadomo również, ile za Marka Zieńczuka chciałby wyłożyć Levadiakos, jeśli ten pomyślnie przeszedłby testy. Grecy byliby skłonni zapłacić za lewego pomocnika Wisły 200 tysięcy euro. Dlaczego tylko tyle? Wraz z końcem czerwca kończy się kontrakt Zieńczuka z krakowskim klubem i będzie on mógł za darmo się związać z nowym pracodawcą.
źródło: futbol.pl
|