Żmijka napisał(a):

Dzięki! Te pierwsze widziałam własnie, ale jakos nie pasowały mi "graficznie". Ale chyba sie zdecyduje na nie, bo nie ma nic innego.
A powiedz mi, gdzie kupiłes te piłeczki? (domyslam się, ż etakie jak w bawialniach?). I po ile? Bo kiedyś widziałam w niezłej cenie w Carrefurze, ale teraz to same drooogie :/
Pzdr!
|
tak, takie jak w bawialniach dokładnie takie
http://www.allegro.pl/item497867377_...5cm_atest.html
tylko ja kupowałem w jakimś hipermarkecie ale cena była podobna też coś kolo albo nawet ponad 100 zł tylko nie pamiętam ile tych kulek już było dokładnie, ale do takiego średniego basenu wystarczyło i dziecko (2 letnie) jest zadowolone
a ceny, no cóż mikołaj ...
pozdrawiam