Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3882
Stary 03.12.2008, 21:55
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Dzięki! Te pierwsze widziałam własnie, ale jakos nie pasowały mi "graficznie". Ale chyba sie zdecyduje na nie, bo nie ma nic innego.

A powiedz mi, gdzie kupiłes te piłeczki? (domyslam się, ż etakie jak w bawialniach?). I po ile? Bo kiedyś widziałam w niezłej cenie w Carrefurze, ale teraz to same drooogie :/

Pzdr!
tak, takie jak w bawialniach dokładnie takie http://www.allegro.pl/item497867377_...5cm_atest.html

tylko ja kupowałem w jakimś hipermarkecie ale cena była podobna też coś kolo albo nawet ponad 100 zł tylko nie pamiętam ile tych kulek już było dokładnie, ale do takiego średniego basenu wystarczyło i dziecko (2 letnie) jest zadowolone

a ceny, no cóż mikołaj ...


pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez Luu... : 03.12.2008 o godz. 22:47.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując