Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mbw
Member
Od: 08.2007
Offline
#
5113
03.12.2008, 21:51
chojrak
napisał(a):
Jeśli mielibyśmy ich sprzedać to tylko wtedy gdy będą kupieni nowi zawodnicy w ich miejsce. 700 tyś ojro to niemało za tych grajków.
400 tys euro + 200 tys euro = 600 tys euro
mbw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mbw
Znajdź inne posty napisane przez mbw