rafalek napisał(a):

Nie no, tak Ekstraklasa jest pojebana....przepraszam za wulgaryzmy.
Mały zdyskwalifikowany na 3 mecze PE i jeszcze dostał 10 tys grzywny za FAUL, po którym nic się nikomu nie stało...czy tylko mi się tak wydaję, czy oni jak tylko jest możliwość dopierdalają Wiśle?
|
Jak dla ciebie zlamanie kosci srodstopia to nic to daj sobie moze spokoj z takim pisaniem nie zycze ci takiej kontuzji... ale chyba musialaby cie dotknac zebys choc troche zmadrzał...