Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 03.12.2008, 20:54
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Nie no, tak Ekstraklasa jest pojebana....przepraszam za wulgaryzmy.
Mały zdyskwalifikowany na 3 mecze PE i jeszcze dostał 10 tys grzywny za FAUL, po którym nic się nikomu nie stało...czy tylko mi się tak wydaję, czy oni jak tylko jest możliwość dopierdalają Wiśle?
Jak dla ciebie zlamanie kosci srodstopia to nic to daj sobie moze spokoj z takim pisaniem nie zycze ci takiej kontuzji... ale chyba musialaby cie dotknac zebys choc troche zmadrzał...
Odpowiedz cytując