Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
 
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5110
Stary 03.12.2008, 17:20
Najpierw poczekajmy na wzmocinienia a dopiero sprzedajamy starą gwardie . Nie sugerować się nazwiskami zawodników odchodzących , bulwarówka włącznie z ,,PS''. Coś muszą pisać
Na chwilę obecną zrezygnujmy z zawodników którzy nic nie wnoszą : Kmiecik, Varga,Cebanu ( jak jest dobry niech go wypożyczą ), Dawidowski. Gołoś jest ciężko chory także nikt go nie kupi a on sam nie zrezygnuje z kontraktu.
Chwali się zachowanie naszego klubu :


Klub nie zostawił zawodnika bez opieki. Wisła opłaciła jego wyjazd do Niemiec, zwraca pieniądze za wykupione leki, nawet te najdroższe, sprowadzane z USA. - To podbudowuje. Koledzy z drużyny pytają się, kiedy w końcu wrócę, trener Maciej Skorża proponował lekarza homeopatę - mówi piłkarz.
Ostatnio edytowane przez darekolsztyn : 03.12.2008 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując