Najpierw poczekajmy na wzmocinienia a dopiero sprzedajamy starą gwardie . Nie sugerować się nazwiskami zawodników odchodzących , bulwarówka włącznie z ,,PS''. Coś muszą pisać

Na chwilę obecną zrezygnujmy z zawodników którzy nic nie wnoszą : Kmiecik, Varga,Cebanu ( jak jest dobry niech go wypożyczą ), Dawidowski. Gołoś jest ciężko chory także nikt go nie kupi a on sam nie zrezygnuje z kontraktu.
Chwali się zachowanie naszego klubu :
Klub nie zostawił zawodnika bez opieki. Wisła opłaciła jego wyjazd do Niemiec, zwraca pieniądze za wykupione leki, nawet te najdroższe, sprowadzane z USA. - To podbudowuje. Koledzy z drużyny pytają się, kiedy w końcu wrócę, trener Maciej Skorża proponował lekarza homeopatę - mówi piłkarz.