Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5108
Stary 03.12.2008, 11:49
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Spekulacje, pozorowane ruchy i tyle. Nikt z tych zawodnikow nie odejdzie no chyba ze sie Henio skusi ;-).
Obyś nie wykrakał. Bo coś mi się zdaje,ze taki właśnie scenariusz nas czeka, o ile nie gorszy.

Ci co mają ważne kontrakty napewno nie odejdą. Postawią klub pod ścianą,bo jeśli ich się nie sprzeda to nie ma pieniędzy na wzmocnienia, więc muszą grać oni,bo kto? Klubu nie stać na utrzymywanie kilkunastu zawodników z pensjami ponad 200 tysiecy euro. Najmniej szans na odejście daje Cantoro. Gość nigdzie nie pójdzie,bo nikt go przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał. Wisła mu uratowała karierę wyciągając z III ligowca z Włoch. Tyle co on wyssa u nas to nigdzie nie dostanie do zobaczenia nawet. Może zlituje się ktoś i wykupi od nas takiego Zieńczuka, ale i on zdaje sobie sprawę, że jeden wielki przypadek zrządził ,ze gra u nas. To Dawidowski a nie on był swego czasu naszym celem transferowym. Zieńczuk jest na tyle rozsądny i chyba zdaje sobie sprawę, że nigdzie nie wywalczy sobie miejsca w podstawowym składzie, bo on nic sobie nie reprezentuje. A jak grac nie będzie, to pieniędzy żadnych nie zarobi. A u nas ma jak u Pana Boga za piecem. Tak więc sami widzicie, że wyrwać tych zawodników od nas będzie niezwykle ciężko. Poza tym nawet jak odejdą to za marne grosze, na które prezes się nie zgodzi w życiu. Jednym słowem jesteśmy w dupie. To oni nas trzymają za cohones.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując