Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 03.12.2008, 09:24
wredny.bardzo napisał(a):Wyświetl post
Czy ja dobrze rozumiem, że nie mogę pomalować SWOJEGO auta w takie kolory jak mi się będzie podobało? No **** a co za kraj
Tak samo nie możesz mieć niebieskich postojówek bo są dla pał zarezerwowane
Odpowiedz cytując