Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 03.12.2008, 01:29
Na miejscu Pana Bednarza zamiast szukac na drugim końcu Europy wirtualnych wzmocnien zaprosiłbym najzdolnieszych junirów z Małopolski i Podhala i wybrał najelpszych.Obecna Wisła to przecież nie jest Chelsea żeby żaden utalentowany nastolatek nie był w stanie sie przebic
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.12.2008 o godz. 01:41.
Odpowiedz cytując