e tam - czy pozorowane to nie wiem - przekonamy sie ale nie przesadzaj z tym ze pies z kulawa noga ich nie wezmie.
Baszczu i Sobol - solidni a tacy sa w cenie i zawsze ktos ich z ligi przygarnie.Gdzie akurat jesli chodzi o te 2ke to ja jestem lekko sceptyczny, by sie ich pozbywac w zimie.
Zieniu - dobrze ze mial ten zeszly sezon - ktos sie na niego nabierze

Niedzielan - pamietajmy ze mamy doczynienie z amatorska liga...na przelamanie - znajda sie tacy co w to wierza i byc moze sie nie myla.
Mauro - tak jak pisalem - on bedzie do konca draznil tak nas i jak naszego trenera
Oczywiscie symulacja z zalozeniem ze za w/w panow nie rzadamy ani grosza.