Zdaje się, że tzw. "źródła własne". Inicjatywa została odpowiednio wynagrodzona.
Przypominam menedżerom, że temat dla nich nosi tytuł "Gdybym był Bednarzem...". Banowanie nie sprawia mi przyjemności, ale ostrzeżenia niestety jak dotąd się nie sprawdzały.