Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 02.12.2008, 23:23
Jest juz GTA 4 z crackiem na prywatnych ale co z tego jak odrazu nuka dostalo. Zabezpieczenia identyczne jak z fm2009 albo prawie w kazdym badz razie nieszczesny secuROM. Zobaczymy moze kolo weekendu bedzie reloaded
Odpowiedz cytując