Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3870
Stary 02.12.2008, 23:14
szukam programu wirtualnej perkusji, działającej na zasadzie że przypisuje sobie dany beben do klawisza na klawiaturze i gram wciskając klawisze, dodatkowo zeby mozna bylo w tle rejestrować w locie do pliku to co wystukam. poleci ktos
Odpowiedz cytując