Temat
:
Straż Miejska
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
23
02.12.2008, 22:38
M.C (nowy kleparz)
napisał(a):
http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...znikow,1220846
Czy ja dobrze rozumiem, że nie mogę pomalować SWOJEGO auta w takie kolory jak mi się będzie podobało? No **** a co za kraj
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo