Temat
:
Straż Miejska
Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
#
25
02.12.2008, 22:01
Dziwie się wielu wam że dajecie się złapac sm ... Policja to by was może goniła ale sm to by sobie odpuściła nawet jakbyście biegli truchtem
Wisła&Lechia