nudysta był brany pod uwagę jakopierwsza, ale co to za nudysta wśród ubranych, to co najwyżej ekshibicjonista.
zresztą płeć ponoć piekna juz oświadczyła, ze jak przebierzemy sie za nudystów to spędzamy impreze samotnie
a z samymi gołymi chłopami to dobrze by sie bawił moze Roman