Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 02.12.2008, 21:43
przez 5 lat przemierzania plant podczas studiów utrwalił mi sie obraz staży miejskiej jako instytucja publiczna a) niepotrzebna b)marnująca pieniądze obywateli c) zatrudniająca wyjątkowych pajaców .... - świetna do zakładania blokad i spisywania wystrachanych studnetów z piwkiem w ręku.. w przypadku bezdomnych powyżej 1 sztuki zaczynają sie schody...
Odpowiedz cytując