|
Senior Member
Offline
|
#5102

02.12.2008, 21:36
|
czesiu napisał(a): 
Konieczność zmian była nieunikniona już od dawna. Wbrew pozorom powinny się pojawić poważne oferty na graczy z listy transferowej. Jest więc szansa na zarobienie trochę €...
Sprawa jest troche dziwna, bo jednego dnia Skorży brakuje tych grajków, a następnego dnia wystawia ich na liste transferową. No, ale dzięki tej decyzji Skorża ma u mnie plusa i zrobił milowy krok w rozwoju sportowym Wisły. To samo chciał zrobić Petrescu jednak wtedy wygrali piłkarze, teraz jest inaczej.
Co nas teraz czeka? Spodziewam się przyjścia 4-8 grajków w styczniu: Romeu, Gancarczyka, Ostrowskiego... Latem powinnien sie też pojawić Celeban w Wiśle.
|
Celeban 
Romeu 
Gancarczyk z Ostrowskim
a skąd to info
PS czy gie wu?
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|