Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5101
Stary 02.12.2008, 21:26
ILuKoI napisał(a):Wyświetl post
Baszczu i Sobol z tego co słyszałem od pewnego czasu chcą opuścić Wisłę, więc nie ma co im przeszkadzać tylko podziękować i życzyć powodzenia.
a to gdzie zes wyczytal skoro ten zawodnik w ciagu ostatnich 5 lat tylko raz dal wywiad?
po to odszedl z reprezentacji by skupic sie na grze w klubie i wypelnia te zalozenia w kazdym meczu w 1906% utrata jego bedzie najwiekszym bledem sportowym w ostatnich 5 latach, jak jemu pozwola odejsc to bedzie kompromitacja zarzadu
wszyscy...nawet Pawel B, tylko nie on
Ostatnio edytowane przez Szofer : 02.12.2008 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując