Przebierz się cały na biało, a jak ktoś się zapyta za co się przebrałeś naciskaj policzki i mów, że za pryszcza
A tak poważnie ja raz miałem przebranie bogatego wieśniaka z PRLu.
Na strój składało się:
1. Spodnie w kancik zwężane ku dołowi
2. Pasek wąski imitujący wężową skórkę oczywiście koszula włożona za spodnie
3. Koszula o sraczkowatym kolorze i dziwnych wzorach jak z dywanu.
4. Krawat wąski na gumce
5. Okulary duże te z typu ajk w berlinie na taryfach
6. na głowie peruka ulizana na klasyczny boczek na dużej ilości żeliku
7. Na ręce zegarek z siedmioma melodyjkami
Koszt całościowy jakieś 10 złotych w second handzie może Cię to zainspiruje
Może też sobie wziąć czapkę uszatkę joystick do reki i będziesz Tom Cruise z Top Guna
