Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#927
Stary 02.12.2008, 21:00
pan_premier napisał(a):Wyświetl post


myśle nad przebraniem za polską myśl szkoleniową
potrzebne:
opaska do zakrycia oczu, dres z poczatku lat '90, mocna głowa,hmmm coś jeszcze?

No dokładsnie mod bezrobotny, to ni ma tłuszczu jak w sumo, trzeba sie zrzucac, jutro podam nr konta
Przebierz się cały na biało, a jak ktoś się zapyta za co się przebrałeś naciskaj policzki i mów, że za pryszcza

A tak poważnie ja raz miałem przebranie bogatego wieśniaka z PRLu.

Na strój składało się:

1. Spodnie w kancik zwężane ku dołowi
2. Pasek wąski imitujący wężową skórkę oczywiście koszula włożona za spodnie
3. Koszula o sraczkowatym kolorze i dziwnych wzorach jak z dywanu.
4. Krawat wąski na gumce
5. Okulary duże te z typu ajk w berlinie na taryfach
6. na głowie peruka ulizana na klasyczny boczek na dużej ilości żeliku
7. Na ręce zegarek z siedmioma melodyjkami

Koszt całościowy jakieś 10 złotych w second handzie może Cię to zainspiruje

Może też sobie wziąć czapkę uszatkę joystick do reki i będziesz Tom Cruise z Top Guna
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!