Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#926
Stary 02.12.2008, 20:57
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
edit
Myślałem o Buce, musiałbym jednak udac sie do krawcowej i wszyć jakies druty, zebym nie był za chydą buką
Wcale nie musi być krawcowa ;-) Spytaj dziewczyny/siostry/znajomej czy nie ma spódnicy ze sztywnej tafty (np od sukni ślubnej/balowej). I efekt podobny Zaś drucianą "konstrukcję" możesz sam też zrobić