Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
3862
02.12.2008, 20:29
mic
napisał(a):
Poszukuje jakis mp3, ale zeby ktos mowil cos po angielsku - do nauki. Gdzie takie cos mozna znalezc ?
metoda callana, na kazdym dobrym forum warezowym znajdziesz
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k