Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5093
Stary 02.12.2008, 20:09
no wiadomo, po Dawidowskiego to nie wiem, czy by się Prądniczanka zgłosiła.

Natomast bardzo dobre dziś wiadomości! Skroża zostaje, szatnia ma być przewietrzona, starych wku***onych mają zastąpić młodzi gniewni - czy nie tego 90% forum chciało? Więc bez smęcenia proszę. Wierze, że ten zimowy okres będzie dla nas bardzo udany!
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując