|
no wiadomo, po Dawidowskiego to nie wiem, czy by się Prądniczanka zgłosiła.
Natomast bardzo dobre dziś wiadomości! Skroża zostaje, szatnia ma być przewietrzona, starych wku***onych mają zastąpić młodzi gniewni - czy nie tego 90% forum chciało? Więc bez smęcenia proszę. Wierze, że ten zimowy okres będzie dla nas bardzo udany!
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|