|
heh lista do mojej `potajemnej LIgi` juz zamknieta... ( wtajemniczeni wiedza o co chodzi ) ;p
owszystkim sie dowiecie w swoim czassie....
powiem tylko tyle ze WSZYSTKO BEDZIE DOPRACOWANE z zajeb@#tą precyzja..;D
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|