Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 02.12.2008, 16:59
ale u nas, w POLSCE, wiekszość transferów opiera się na tzw "plecach" Kto ich nie ma, ten wysoko nie zajdzie. A tu menago nie pchnie, a tu klub nie chce X bo woli od menago Y bo będzie miał z tego jakiś %.
U nas ta baza dlatego mało warta, bo w naszym kraju inaczej wygląda sprowadzanie zawodników ..
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując