|
ale u nas, w POLSCE, wiekszość transferów opiera się na tzw "plecach" Kto ich nie ma, ten wysoko nie zajdzie. A tu menago nie pchnie, a tu klub nie chce X bo woli od menago Y bo będzie miał z tego jakiś %.
U nas ta baza dlatego mało warta, bo w naszym kraju inaczej wygląda sprowadzanie zawodników ..
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|