Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3062
Stary 02.12.2008, 11:16
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Ale cóż On takiego do tej pory osiągnął? Mi to przypomina wielki balon nadmuchany przez media o nazwie: Radek Matusiak. Źle chłopakowi nie życzę ale oby ten "balon" nie pękł tak szybko jak kariera Matusiaka.
nie wiem czemu ale stawiam R.L o wiele wyżej niż tego zapyziałego Palermowca.
Jednym sodówka uderza dość szybko, jak Kokoszce chociażby, a tutaj mamy przykład 20-letniego profesjonalisty.
Tylko żałować możemy, że chłopak pyrą się stał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując