Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 02.12.2008, 10:48
Nie chce mi sie czytac wszystkiego, ani ogladac tych idiotycznych filmikow, ale:
- Grupa X robi najwiekszy przekret stulecia, rozpierdzielajac we wlasnym kraju 3tych duszyczek, centrum finansowe, w jakiejs czesci centrum dowodzenia krajem, do tego rozwala 2 czy 3 samoloty, konsekwencja jest wojna, smierc kolejnych ludzi, olbrzymie koszta prowadzenia tejze,
i robi to w taki sposb, ze w odleglym kraju nad Wisla nastolatek koyoot kwestionuje prawdziwosc ataku na podstawie takich detali jak brak samolotu, czy dziwactwo sposobu w jaki zawalilo sie owo WTC.

Zazwyczaj przy przekretach zwraca sie uwage na szczegoly. Bo najdrobniejszy detal Cie zgubi. A brak pierprzonego aeroplanu czy kontrolowany wybuch to nie jest detal tylko 90% atrakcji programu.
Wiec albo za 9/11 sie wzial logik pokroju Stevena Spielberga, tweirdzac ze jak bedzie duzo huku, blysku, ladna muzyka, placzace dziecko, murzyn tulacy sie do chinczyka, to walek przejdzie, albo sie wzieli za to zajebisci amatorzy - tacy Lobodzinscy od akcji pseudoterrorystycznych.

Innymi slowy - przyjaciele spiskowej teorii twierdza ze za zniszczeniem WTC i Pentagonu stoi amator. Prawdopodobnie górnik odkrywkowy Werbus (ten z Vinci'ego).
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując