Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3061
Stary 02.12.2008, 10:36
dopieor teraz zauwazyłem
Legia Warszawa -GKS Bełchatów 6 grudnia, 16:15


jest sznasa na remis

Lech Poznań -Polonia Bytom 7 grudnia, 14:45
powtórka z rozrywki
choć wątpię

PS. darujcie sobie "nie można oglądać się na przeciwników"
można można

a po nowym roku
Polonia Warszawa -Legia Warszawa
GKS Bełchatów -Lech Poznań
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 02.12.2008 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując