dopieor teraz zauwazyłem
Legia Warszawa -GKS Bełchatów 6 grudnia, 16:15
jest sznasa na remis
Lech Poznań -Polonia Bytom 7 grudnia, 14:45
powtórka z rozrywki
choć wątpię
PS. darujcie sobie "nie można oglądać się na przeciwników"
można można
a po nowym roku
Polonia Warszawa -Legia Warszawa
GKS Bełchatów -Lech Poznań
