kms nie do konca bo w wypadku gdy jest nauka i logika to prawda moze byc tylko jedna

Zeby nie bylo ze bezkrytycznie przyjmuje wersje oficjalna, do myslenia daje troche Pentagon ale tylko troche bo jest nawet calkiem niezly film w necie z symulacja uderzenia samolotu. Zreszta nawet gdyby to nie byl samolot tylko pocisk to lepiej dla samej armii USA byloby juz podac wersje z samolotem niz np. brutalna prawde o tym ze samolot zestrzelili gdzies nad oceanem lub obciachowa, ze byle kto sobie strzela do siedziby armii najpotezniejszego kraju na swiecie.
cpc to nie jest argument, zreszta poziom wiedzy inzynierow amerykanskich nie jest najwyzszy
Polecam wam ta strone o ktorej juz tu bylo, tam sa odpowiedzi chyba na wszystkie pytania i watpliwosci. Trzeba tylko cierpilwie poszukac.