nesta napisał(a):

|
Jesli nie ma szans zatrudnic Smudy, ktory jest jedynym w Polsce trenerem, ktorego mozna stawiac na poziomie Skorzy lub wyzej, to zmiana trenera w Wisle nie bedzie miala sensu.
|
Smuda jest w tym lepszy od Skorży że ma
lepsze dojścia do Cupiała