Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 01.12.2008, 20:23
Trener2008 napisał(a):Wyświetl post
Jakkby wywalić tych co w/w to kadra Wisły
wyglądałaby tak:
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk,
Obrońcy: Singlar, Głowacki, Cleber, Marcelo, Kowalski, Diaz, Brożek
Pomocnicy Burliga, Łobodziński, Sobolewski, Jirsak, Mączyński, Zieńczuk
Napastnicy: Brożek, Boguski, Małecki
Trzeba kupić : prawego obrońce, środkowego pomocnika (Romeu za darmo), lewego pomocnika i napastnika.
Dokładnie tak powinni zrobić
Odpowiedz cytując