|
Senior Member
Offline
|
#179

01.12.2008, 20:05
|
vote-for-mikey napisał(a): 
czy jeśli ma się neostradę + tv można dokupić pojedyncze kanały?
bo nie ma ani dicovery, ani comedy central, ani anal +, czyli trzech jedynych kanałów które oglądam.
|
bolesna literowka ..... 
|
|