Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 01.12.2008, 19:59
Na nikim z nich nie zarobisz, bo kto kupi kogokolwiek z w/w zawodników? To nie menedżer, że kogo chcesz to sprzedasz do jakiegoś bolec klubu ze Słowacji czy Czech. Wywalisz pół składu, a kupisz dwóch trzech, a co z resztą? Dobierzesz juniorów? Totalna amatorszczyzna z Twojej strony i tyle ode mnie. Już wielu takich tutaj pisało. Nie wiem w sumie po co.

Trener2008 napisał(a):Wyświetl post
Jakkby wywalić tych co w/w to kadra Wisły
wyglądałaby tak:
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk,
Obrońcy: Singlar, Głowacki, Cleber, Marcelo, Kowalski, Diaz, Brożek
Pomocnicy Burliga, Łobodziński, Sobolewski, Jirsak, Mączyński, Zieńczuk
Napastnicy: Brożek, Boguski, Małecki
Trzeba kupić : prawego obrońce, środkowego pomocnika (Romeu za darmo), lewego pomocnika i napastnika.
A czy ktoś w ogóle widział tego Romeu w jakimś meczu? Youtube.com się nie liczy.
I pytam tutaj może jakieś forumowicza pokroju flamengisty, bo się interesuje
ligą brazylijską, a nie FM-owe talenty, bo to już nudne się robi.

P.S. Jak nie wygra Wisła meczu zawsze można odsejwować.
Ostatnio edytowane przez _ukoL : 01.12.2008 o godz. 20:14.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując