Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 01.12.2008, 19:38
Trener2008 napisał(a):Wyświetl post
Ale jednak wiecej. A przy odrobinie pracy (zawodników i dyrektora sportowego) i nakładów finansowych walczyć w europie
Nakłady finansowe? Skąd, chyba z toto - lotka. Łatwo jest rozporządzać za cudze. Garguła, Nowak...może jeszcze Ribery i Toni by pasowali, co? Wygrasz w totka, zainwestujesz we Wisłę to kupuj nawet Ronaldinho albo tego drugiego po solarce z MU.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując