Trener2008 napisał(a):

|
Ale jednak wiecej. A przy odrobinie pracy (zawodników i dyrektora sportowego) i nakładów finansowych walczyć w europie
|
Nakłady finansowe? Skąd, chyba z toto - lotka. Łatwo jest rozporządzać za cudze. Garguła, Nowak...może jeszcze Ribery i Toni by pasowali, co? Wygrasz w totka, zainwestujesz we Wisłę to kupuj nawet Ronaldinho albo tego drugiego po solarce z MU.