Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Trener2008
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1115
01.12.2008, 19:33
Ale jednak wiecej. A przy odrobinie pracy (zawodników i dyrektora sportowego) i nakładów finansowych walczyć w europie
Trener2008
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Trener2008
Znajdź inne posty napisane przez Trener2008