Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 01.12.2008, 18:31
Nie wiem , ale w sądzie jest tak , że to nie oskarżony musi udowodnić swoją winę tylko sąd względnie ten strasznie nas chcący karać błazen Rusko z Ekstraklasy S.A. musi wskazać winę oskarżonego. Nie wiem jak sąd udowodni tą winę skoro kibice śpiewając to co śpiewali odnosili się do miejscowości Żydy np. w województwie mazowieckim, a nie jajkiejś tam narodowości. Przecież sąd ewentualnie Rusko nie może lepiej wiedzieć o czym myśleli kibice to śpiewając. A jeśli tak to niech to udowodnią. A tu wiekszość pokornie chyli głowę i oczekuje grzecznie kary, a stanowisko klubu idzie w kierunku przepraszania wszystkich naokoło.
Kilka kolejek temu kibice Amiki w Łodzi "pozdrawiali naród ŁKS-acki" co znalazło miejsce w opisie meczu w mediach, i jak widać nikt nawet nie szepnął. Wszyscy udają , ze jest OK. Natomiast telewizja TVN właściciela głównego konkurenta Wisły do MP czyli Legii montuje nagranie czekając specjalnie pod sektorem. Pewnie nie pierwszy juz mecz. Metody ubeckie jakie stosuje ten propagandowy organ jedynie słusznej partii rządzącej są już powszechnie znane.
Bez jaj to już nie można zakląć na miejscowość ?
Odpowiedz cytując