Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2351
Stary 01.12.2008, 17:45
sambo
Podziwiam Cię za mrówczą robotę w temacie Bolek !
Tylko powiedz mi co dalej z tym fantem: Nobla mu nie odbiorą, Solidarności nikt nie wymarze z kart historii, że o cofnięciu czasu nie wspomnę.
Krótko mówiąc: d...a blada ,
a że honor i odwaga cywilna w tym kraju są wartościami wymarłymi to już inna sprawa...
Nikomu w garnku czy portfelu nie przybędzie od głośnego i wyraźnego potwierdzenia faktu "potknięcia" się Lecha.
Tuski i Kaczyńskie też nie znikną nagle z życia publicznego, kociołek z polską zupą "gnojną" nadal będzie tuż przed wykipieniem.
...nieczytelny...