Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
544
01.12.2008, 16:13
W poprzednim sezonie nie było lepszych od Skorży a teraz jak taki Smuda dostał lepszych (ofensywnych) grajków to jest też lepszym trenerem? hę? Jak to zdanie potrafi sie szybciutko zmienić......
magowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do magowski
Znajdź inne posty napisane przez magowski