Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5039
Stary 01.12.2008, 16:09
Teraz wszystko zależy do bossa.
Jeśli będzie chciał inwestować w team nadal to kupi grajków i zostawi Skorżę.
Jeśli nie, zwolni Skorżę i sprowadzi jakichś grajków za free...

Fajnie by było, jakby czasem się do nas odezwał (kibiców) co ma zamiar zrobić...
Odpowiedz cytując