|
Teraz wszystko zależy do bossa.
Jeśli będzie chciał inwestować w team nadal to kupi grajków i zostawi Skorżę.
Jeśli nie, zwolni Skorżę i sprowadzi jakichś grajków za free...
Fajnie by było, jakby czasem się do nas odezwał (kibiców) co ma zamiar zrobić...
|