Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
e-wisla
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
530
01.12.2008, 13:55
7 kotów
napisał(a):
Ale jak to sie musiala Wisla oslabic, a inni jakie naklady finansowe musieli poniesc zeby sie do Wisly zblizyc
))))))
no faktycznie jest się z czego cieszyć...
e-wisla
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez e-wisla