Wyświetl pojedynczy post
e-wisla
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 01.12.2008, 13:55
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ale jak to sie musiala Wisla oslabic, a inni jakie naklady finansowe musieli poniesc zeby sie do Wisly zblizyc ))))))
no faktycznie jest się z czego cieszyć...