|
Moim zdaniem zdaniem prawdopodobne jest, że za ataki odpowiada ktoś inny niż arabscy terroryści.
Duże wątpilwości budzą we mnie techniczne aspekty zawalenia budynków. Runęły z prędkością zbliżoną do wolnego upadku co oznacza, że kolejne piętra podczas "składania się" napotykały tylko na minimalny opór. Jedynym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest fakt, że ktoś w zawaleniu się WTC doraźnie pomógł czego dowodem są znalezione w ruinach stalowe elementy konstrukcji przecięte pod kątem typowymdla profesjonalnych prac wyburzeniowych (np. za pomocą termitu). Nie sądzę żeby terroryści mogli tego dokonać.
Kto jest odpowiedzalny za 9/11 i czemu to wszystko miało służyć - nie wiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|