Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
888
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: ♪♫♪
Offline
#
3817
01.12.2008, 11:35
wisl@k_TS
napisał(a):
Może chodzi ci o kawałek: Crazy Town - Butterfly ?
Nie, tamten kawałek jest bardziej rockowy. Dość szybki i energiczny kawałek.
888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 888
Odwiedź stronę domową użytkownika 888!
Znajdź inne posty napisane przez 888