Niech się strażnicy zajmą właścicielami psów srających na wszystkie trawniki w całym mieście.
To jest po prostu przegięcie pały że w każdym europejskim mieście w weekendy podczas ładnej pogody ludzie idą do parków na kocyk czy pograć w piłkę czy siatkę a u nas jest średnio 10 gówien na metr kwadratowy.