Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3051
Stary 01.12.2008, 09:14
eM. napisał(a):Wyświetl post
No i Amica liderem, ciekaw jestem na jak dlugo badz co badz wole zeby Legia wraz z Wisla rozstrzygnela sprawy mistrzostwa Polski. Bo to w sumie tylko my i Wy zaslugujemy na to zeby o to miano wlaczyc a nie Amica... :/
Wy co regularnie kompromitujecie nasza pilke w europejskich pucharach To ja dziekuje
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując