Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.12.2008, 06:15. [TYPER 2008/2009] Kolejka XVII
Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...220#post580220
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-0
Lech Poznań - Polonia Bytom 1-1
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1-2
Łódzki KS - Lechia Gdańsk 1-0
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śląski 2-1
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1-0
Piast Gliwice - Polonia Warszawa 1-1
Arka Gdynia - Cracovia 0-1
Odpowiedz cytując