z Gancarczykiem którym podobno interesuje sie Wisła to trzeba sie spieszyc bo Legia go chce.Na ostatnim meczu z ŁKSe-m lewego pomocnika bacznie oglądał skaut Legii Marek Jóźwiak.
Natomiast Garguła woli wyjechac zagranice
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
Graczy Śląska którymi interesuje sie Wisła ( Ostrowski,Dudek) chce sprowadzic do siebie Widzew
http://wroclaw.dlastudenta.pl/sport/...ska,28755.html