Wyświetl pojedynczy post
kerim
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: nowalima

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1077
Stary 30.11.2008, 22:21
widział ktoś z Was nagranie ,? niech mi wskaże w którym momencie na filmie widać jak piłkarze intonują przyśpiewkę ? prawdopodobnie cale nagranie jest zmontowane, chyba że są jakieś inne materiały i warszawka dostaje onana?a wybiorcza szczególnie , co mnie nie dziwi specjalnie , a artykuł dupka steca majstersztyk,najlepsze jest stwierdzenie , bezdyskusyjny KONIEC Wisły , dobre , naprawde dobre , polecam poczytać
"jakubowska.kwiatkowski,czarzasty.nikolski "grupa trzymajaca sie

JAKUBOWSKA SIEDZI! KTO NASTĘPNY?
Odpowiedz cytując