|
widział ktoś z Was nagranie ,? niech mi wskaże w którym momencie na filmie widać jak piłkarze intonują przyśpiewkę ? prawdopodobnie cale nagranie jest zmontowane, chyba że są jakieś inne materiały i warszawka dostaje onana?a wybiorcza szczególnie , co mnie nie dziwi specjalnie , a artykuł dupka steca majstersztyk,najlepsze jest stwierdzenie , bezdyskusyjny KONIEC Wisły , dobre , naprawde dobre , polecam poczytać
"jakubowska.kwiatkowski,czarzasty.nikolski "grupa trzymajaca sie
JAKUBOWSKA SIEDZI! KTO NASTĘPNY?
|