pysio napisał(a):

1. Lech Poznań 16 29:11 33
2. Legia Warszawa (P) 16 28:10 33
3. Polonia Warszawa 16 23:9 32
4. GKS Bełchatów 16 22:15 31
5. Wisła Kraków (M) 16 25:12 30
3 punkty straty do lidera.. nie jest źle!
|
Niby nie jest zle, tylko spójrz że od kilku kolejek po stracie punktów pisze się na forum że "mamy małą stratę" itp. Ale faktem jest że ścisk w czołówce jest w tym momencie naszym sprzymierzeńcem- mimo słabej dyspozycji wciąż jesteśmy blisko 1 miejsca. Pozdrawiam