Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1099
Stary 30.11.2008, 21:19
już gdzieś pisałem... wykupić możecie dobrych grajków ale chyba raczej nie z tych co walczą o MP
ciężko będzie Gargułę z GKS bo co z tego że mu się kontrakt kończy? Kiedyś była "tylko Wisła" a teraz...
najlepsi grają w Lechu, Polonii, Wiśle i Legii (+GKS i Śląsk) 0 ciężko wydostać od nich ich gwiazdy...
3-4 lata temu każdy chciał grać w Wiśle.. teraz piłkarze widzą inne opcje
Odpowiedz cytując